HOME

podhursky.cz


Underhill


Underhill vystoupí 12.8. ve 20:30
více info po 20.6.na www.frymburkfest.cz


Jedeme v tom s Vámi - VIII. MDA RIDE


Zdeněk Podhůrský

ČESKÝ GOODWILL:

Máte ve svém okolí někoho, koho si skutečně vážíte? Oceňujete jejich skutky nebo osobnostní kvality, které jim pomohly dosáhnout toho, co dokázali a chcete, aby se o jejich úspěchu dozvěděli i ostatní? Hledáme všechny vůdčí osobnosti, které jsou prospěšné svému okolí, přispívají ke zkvalitňování života lidí v prostředí, ve kterém působí a celkově se zasazují o šíření morálního dobré vůle. Pošlete nám jejich příběh, aby se o něm mohli dozvědět lidé v celé České republice, nechat se inspirovat a dál šířit odkaz a hodnoty, které jsou pro Vás důležité. Pomozte přispět k pozitivní motivaci a zlepšení kvality společnosti, ve které společně žijeme.

www.cesky-goodwill.cz

Těšíme se na Vaše nominace, nebo se k nám připojte na www.facebook.com/ceskygoodwill. Pokud sdílíte i Vy hodnoty projektu Český Goodwill, sdělte prosím o jeho existenci i Vašim známým, kolegům a obchodním partnerům!

ŠANSON ŽIJE

Benefiční koncert zpěvačky Dáši Zázvůrkové, který odstartuje hudební a kulturní dění v nádherných prostorách opraveného Čakovického zámečku. Jako hosty si zpěvačka přizvala legendu divadla Semafor, pana Jiřího Suchého a Zdeňka Podhůrského. Koncert proběhne 27.6.2013 od 19:00. Následovat budou v příští divadelní sezóně další hudební a kulturní akce. Srdečně zveme.

KARLOVARIÁDA

V průběhu Filmového festivalu Karlovy Vary proběhne na hotelu Resort Poppy (Hotel Alice) pět podvečerních, veřejnosti volně přístupných besed, s hereckými osobnostmi starší generace. Rozhovory povede Zdeněk Podhůrský s čestným hostem projektu, dramatikem a spisovatelem, Vlastimilem Venclíkem. Pozvaní jsou Jan Kačer, Nina Divíšková, Jaromír Hanzlík, Miriam Kantorková, Michal Pavlata, Jiří Krampol, Miluše Šplechtová a další... O hudební zpestření se postupně postarají Ondřej Ruml, Lucia Šoralová, Jiří Zonyga, Eva Burešová a Petr Bende.

29.6., 1.7., 3.7., 4.7. a 6.7. od 17:00

Hotel Resort Poppy (hotel Alice), Hamerská 1, 362 15 Březová, Karlovy Vary

KÁVA O PÁTÉ

Cyklus odpoledních talk show Zdeňka Podhůrského určených starší generaci. Přijďte si popovídat, poslechnout písničky a popít výbornou kávu Dalmayer společně se známými osobnostmi naší kulturní scény v prostorách krásného Čakovického zámečku. Svou účastí podpoříte charitativní projekt Číslo na Boha. Jako první host přijal pozvání herec, zpěvák a showman Josef Laufer.

Těšíme se na Vás 20.8.2013 v 17:00 na Čakovickém zámečku, Praha 8.

MÁM JI V PATÁCH

Talk show Zdeňka Podhůrského, pojmenovaná podle jedné z jeho písniček, spojená s vernisážemi výstav význámných českých umělců v prostorách Čakovického zámečku na Praze 8.

Povídání se známými osobnostmi naší kulturní scény, písničky Zdeňka Podhůrského v doprovodu Underhill Bandu a dalších hudebních hostů, dobré víno z Moravy, rum z Panamy a káva Dalmayer.

Cyklus výstav zahájí vernisáží 5.9. 2013 v 18:00 - Jan Saudek - obrazy a fotografie.

Dalšími umělci jsou Eva Pilarová - fotografie, Iva HŰttnerová - litografie, Peter Nagy - fotografie

MLSÁNÍ S HVĚZDAMI

Pokud zajdete do cukrárny La Fantasia, Václavské nám. 56, Praha 1, pasáž Fénix, můžete ochutnat některý z pohárů, které s mistrem cukrářem vytvořili některé z známé osobnosti načí hudební scény. Zakoupením takového poháru podpoříte charitativním příspěvkem vývoj hraček pro hendikepované.

Více informací.

HLEDÁNÍ ZTRACENÉHO RÁJE

Absurdní groteskní konverzační komedie českého autora Vlastimila Venclíka o sexu a o skutečné lásce s Ivanou Jirešovou a Zdeňkem Podhůrským.

BENEFIČNÍ KONCERT